Duyurular

...

Erasmus Staj Puanı hesaplanmış ADAY ADAYI listesi

Sevgili öğrenciler,

2019-2020 Akademik Yılı Erasmus + Staj Hareketliliğinden yararlanmak için İngilizce, Almanca ve Fransızca dil sınavlarına girdiniz ve belirlenen limitler doğrultusunda sınavları geçenlerin listesini daha önce duyurmuştuk.Erasmus Staj Puanı hesaplanmış ADAY ADAYI listesi için tıklayınız.

Bundan sonraki aşamalarla ilgili sizler için iki ayrı ERASMUS STAJ HAREKETLİLİĞİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI düzenledik. Toplantılar Dış İlişkiler binasının 2. Katında yer alan Toplantı salonunda yapılacaktır.

Toplantılardan herhangi birine katılmanız gerekmektedir çünkü her iki toplantıda da aynı şeyler anlatılacaktır. O nedenle size uygun olan herhangi birine katılmanız zorunludur.

17 Nisan 2019 – Çarşamba saat 14:00

25 Nisan 2019 – Perşembe saat 10:00

 

Duyurumuzda yer aldığı üzere;

-5 puan uygulamasına ilişkin hususlar

Erasmus Dil Sınavı sonuçlarından sonra yapılacak olan Bilgilendirme Toplantısına geçerli mazeret (belgelendirilmiş sağlık sorunu, belgelendirilmiş sınav/derse katılım zorunluluğu) bildirmeden (toplantı yapılmadan en az iki güöncesinde belgelendirilmelidir) toplantıya katılmayan yararlanıcılara -5 puan uygulanacak ve bölüm sıralaması yeniden düzenlenecektir.